Реисот Реџепи се ожени за 50 години помлада девојка

Реџепи претходно 4 години беше „сингл“..

Медиумите на албански јазик објавија информација дека Реисот Сулејман Реџепи повторно се оженил, овојпат за 50 години помлада девојка.

Според медиумите утре на неговиот профил ќе бидат објавени фотографии од новата сопруга.

Според она што се објавува, станува збор за 24-годишната Емина Јетиши од Скопје. Таа е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани.


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top