(ВИДЕО) Еве зошто овој дедо не може да си купи невеста

На овој дедо не му е лесно. Штипската телевизија Тв Стар и оваа година не несмеа со "бисерите" кажани преку целата година, но оваа изјава ја истакнува како посебна....

Еве зошто овој дедо е на големи маки кога се работи за жените....Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top