(ВИДЕО и ФОТО) Дакота Џонсон во ново секси видео

Во новиот секси видео спот, Дакота речиси целосно гола виси врзана на неколку јажиња..

Спотот е за песната Eraned it, која е соуднтрак на филмот „50 нијанси сиво“.

Премиерата на филмот ќе биде на денот вљубените 14 февруари.
Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top