(ВИДЕО): Исповед на хрватска порно актерка - Толку снимам што не можам да одам!

Погледнете го видеото.

Високобуџетна хрватска порно ѕвезда Алекса Вајлд проговори за својата професија.

Таа со гордост истакнува дека ја сака својата работа и дека и е многу интересна.

Таа е мажена и во брак е пет години.

За одлуката да се занимава со порнографија има целосна поддршка од сопругот, а и тој планирал да се испроба во снимањето порно филмови.

Тие двајца истакнуваат дека семејството им дава поддршка и го разбира тоа што таа го работи.

Алекса Вајлд се пожали декатолку многу снимала што неможела да оди.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top