(ВИДЕО) Македонска свадба во Солун

Фан страницата на Фејсбук „Македонска колиција“ објави видео од македонска свадба во Солун..

Видеото е проследено со коментарот: „Кој рече нема Македонци во Солун?“Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top