(ВИДЕО) Нова „Бомба“ на „Ла Верита“: Сињора Катица - Лиле не може без мене да направи ништо!

Италијанскиот весник „Ла верита“ го објави и третото продолжение од аудио- видео снимката за случајот „Рекет“, во кое јасно и гласно се слуша гласот на специјалната обвинителка Катица..

Шокантно, во третото продолжение од „Ла Верита“ бомбите,  повторно се слуша разговор меѓу Боки 13 и бизнисменот Јордан Камчев во кој се вклучува и специјалната обвинителка Јанева.
Јанева го убедува Камчев да не се грижи, дека Лиле Стефанова е под нејзина контрола, и истата не може ништо да направи без неа!

За првпат на оваа снимка се слуша дека Боки Тредичи преговара и за „услуги“ и за Жарко ( Луковски ) и Дејан ( Панделески - Пелистерка )

На оваа снимка Јовановски и Камчев разговараат околу процедурата за ослободување од притвор, но и за водењето на постапката за предметот ,,Империја“ од страна на СЈО.Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top