(ВИДЕО) Прекрасно! Каролина, Тијана, Јелена, Васил и Вера ја пеат “Во коси да ти спијам” од Тоше Проески

Актерите Јелена Јованова, Тијана Дапчевиќ и Васил Зафирчев имаа музичко засилување за новогодишната епизода на „Преспав“..

На актерското трио му се придружија Каролина Гочева и Вера Милошевска од „Љубојна“ и сите заедно ја изведоа „Во коси да ти спијам“ од непреболениот Тоше Проески.

Погледнете го видеото кое Каролина го објави на Facebook:Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top