(ВИДЕО) Путин доби роденденска честитка од Холивуд - порака испишана на небото во Лос Анџелес

Еден корисник ојавил видеo на кое се гледа дека честитката била направена со мал авион кој кружел над небото..

На интернет се појавија снимки од Лос Анџелес како авион црта на небото над Холивуд ознака „ВВП67“, според мислењето на мноумина, претставува честитчка за претстедателот Владимир Путин.

Првите три букви го означуваат името на рускиот претседател Владимир Владимировиќ Путин, додека 67 претставуваат бројот на години на Путин.


View this post on Instagram

#VVP67 or #VVPG7 #MERCURYRETROGRADE

A post shared by Preston Olivia James (@prestonoliviajames) on


Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top