(ВИДЕО) Стојне Николова со два нови сплетови

Проектот се снимаше во Илинденска куќа во Скопје а го снимаше ИН продукција..

Фолк пејачката Стојне Николова со заеднички проект со Јане Рафајловски и Бобан Мојсовски направиа две нови преработки на патриотски сплет и староградски сплет.
Copyright 2019 Falanga Сите права се задржани.
Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Falanga.Scroll To Top